O nás - O společnostiAktuální nabídka kurzů

Novinky

4.12.2019 - Spolupracujeme na projektu AJAK Šumperk

Společnost ORE-institut, o.p.s. je certifikována MMR ČR na kvalitu služeb v Českém systému kvality služeb.
O společnosti > O nás


ORE-institut, o.p.s. je vzdělávací a poradenskou společností působící v oblastech výběru a přípravy lidských zdrojů, vzdělávání, projektového řízení a fundraising poradenství. Klasifikace ekonomických činností - CZ - NACE - 8559: Ostatní vzdělávání a 88: Ambulantní nebo terénní sociální služby.

ORE-institut, o.p.s. je právním nástupcem občanského sdružení ORE-institut (založeno 25.03.2005, IČO: 26994631), které se po několika letech práce uvnitř jako sdružení lektorů, konzultantů a poradců transformovalo dne 1. 4. 2007 na obecně prospěšnou společnost, aby svůj potenciál uvolnilo směrem k poskytování služeb navenek.

Znalosti a dovednosti k provádění vzdělávacích a poradenských aktivit získali pracovníci a členové studiem a následnými stážemi v Česku i v zahraničí (USA, Velká Británie, SRN, Nizozemí a Belgie). Zkušenosti čerpáme také z absolvovaných výcviků pořádaných různými společnostmi z Velké Británie – Local Government Management Board, Belgie - ISPA, Holandska – VNG International a Dánska – Danish School of Public Administration.

Naši členové, zaměstnanci a spolupracovníci se podíleli na realizaci několika desítek projektů spolufinancovaných Evropskou unií (PHARE, Leonardo, ESF OP RLZ). Povětšinou jsou již akreditováni u MV ĆR, MPSV ČR a MŠMT ČR v různých vzdělávacích programech realizovaných pro firmy, veřejnou správu, neziskový sektor či oblast zdravotnictví.

Obecně prospěšná společnost ORE-institut, o.p.s. IČO: 27798135 byla registrována 18. května 2007 u Krajského soudu v Ostravě, spis značka O 245. Obecně prospěšná společnost ORE-institut, o.p.s. je plátcem DPH její DIČ CZ 27798135. Údaje z veřejné části Živnostenského rejstříku: předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činnosti: Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce, výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů, zprostředkování obchodu a služeb, poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály, poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků, výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd, reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení, služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy, mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti. ŽO vydal Magistrát města Olomouce dne 17. září 2007.


ORE-institut, obecně prospěšná společnost
Olomouc, Dolní náměstí 194/7
IČ: 27798135
DIČ: CZ27798135
Společnost je plátcem DPH

Bankovní spojení: Česká spořitelna a.s.
Číslo účtu: 1818036389 kód banky: 0800

ZÁSADY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
1. Sběr informací
ORE-institut, o.p.s., se sídlem Dolní náměstí č. 194/7, Olomouc, IČO 27798135, od vás shromažďuje informace při objednávce služeb, při registraci na kurzy a semináře, poskytování poradenské činnosti, při uzavírání DoPP a DPČ.. Shromážděné informace zahrnují vaše jméno, příjmení a e-mailovou adresu. Při absolutoriu akreditovaných vzdělávacích programů také údaj o místě a datu narození s ohledem na potřebu vydání certifikátu (osvědčení) ve formátu daném akreditací u MV ČR, MPSV ČR a MŠMT ČR.
Automaticky nedostáváme a nezaznamenáváme informace z vašeho počítače a prohlížeče, včetně vaší IP adresy, atributy softwaru a hardwaru a navštívené stránky.
2. Použití informací
Jakékoliv informace, které od vás sbíráme, mohou být použity pro:
• Personalizaci vaši zkušenosti a reakci na vaše individuální potřeby
• Poskytování personalizovaného obsahu reklamy na naše služby a speciální nabídky
• Zlepšení našich www stránek
• Zlepšení služeb zákazníkům a vaše potřeby podpory
• Kontakt prostřednictvím e-mailu
3. E-Komerce soukromí
Jsme jedinými vlastníky informací shromážděných na těchto stránkách. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu z žádného důvodu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány jakékoliv jiné společnosti.
4. Zveřejnění informací třetím stranám
Vaše osobní identifikační údaje neprodáváme, nevyměňujeme nebo jinak nepřevádíme třetím stranám. To nezahrnuje důvěryhodné třetí strany, které nám pomáhají s provozem našich webových stránek nebo vedením našeho podnikání, pokud se strany dohodnou, že tyto informace jsou důvěrné.
Věříme, že je nutné sdílet informace s cílem vyšetřit, zabránit nebo podniknout kroky v případech nezákonné činnosti, podezření z podvodu, situace zahrnující potenciální hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoli osoby, porušování našich podmínek používání nebo v jiných případech vyžadovaných zákonem. Neosobní data však mohou být poskytnuty jiným stranám pro marketingové účely, reklamní nebo jiné použití.
5. Ochrana informací
Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit bezpečnost vašich osobních údajů. K ochraně citlivých informací přenášených online používáme nejmodernější šifrování. Vaše informace chráníme také offline. Přístup k osobním údajům je udělen pouze zaměstnancům, kteří jej potřebují k výkonu práce (například účtování nebo zákaznický servis). Počítače / servery sloužící k ukládání osobních údajů jsou uchovávány v bezpečném prostředí.
Používáme cookies?
Ne. Případné použití cookie by bylo včas avizováno a nebylo by v žádném případě spojeno s žádnými osobními identifikačními údaji na našich stránkách.
6. Odhlášení
Poskytnutou e-mailovou adresu používáme k zaslání informací vyplývající z vašich zájmů a typů požadavků, občasným firemním sdělením, atd. Pokud se kdykoliv budete chtít odhlásit od přijímání budoucích e-mailů, v dolní části každého e-mailu naleznete podrobný návod pro odhlášení.
7. Souhlas
Používáním našich stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí.
Společnost reprezentují nyní tyto osoby:
Správní rada - aktuálně ke 4. září 2018 u KS v Ostravě